środa, 28 października 2009

ESET NOD32 Antivirus i ESET Smart Security kompatybilne z Microsoft Windows 7

Po szumnym ogłoszeniu premiery najnowszego dziecka Microsoftu - systemu Windows 7, coraz więcej użytkowników zaczyna zastanawiać się co ze sterownikami i programami dla najnowszej wersji okienek. Wiele programów się nie uruchomi, inne trzeba będzie ponownie zainstalować, jeszcze inne nie będą posiadać wszystkich funkcjonalności. Pytanie co z produktami firmy ESET? Czy będą one działać?


Odpowiedz brzmi: będą działać! Firma ESET nie zaniedbała okresu przygotowań do wydania systemu Windows 7, przez cały czas współpracowała z Microsoftem oraz ICSA LABS efektem czego jest pełna kompatybilność programów ESET NOD32 Antivirus 4 oaz ESET Smart Security 4 z najnowszymi okienkami. Dotyczy to zarówno 32 jak i 64 bitowych wersji programów. Informacje te oficjalnie umieszczone zostały na stronie Microsfotu dotyczącej kompatybilności.


Nowi użytkownicy programów ESET i systemu Windows 7 wystarczy, że pobiorą najnowszy pakiet instalacyjny programu i zainstalują go na komputerze. W przypadku użytkowników, którzy dokonują aktualizacji z systemu Vista do Windows 7 zalecane jest odinstalowanie ESET Smart Security, a następnie ponowna instalacja na zaktualizowanym systemie.

Android ESET'a chroni teraz również najnowszy system Microsoftu. Myślę, że wyjdzie to obu firmom na dobre :)

1 komentarz:

cash bill pisze...

Czy autor orientuje się może, czy ten antywirus również sprawdza płatności internetowe dokonywane poprzez sklep www? Chcę używać rozwiązania https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-shoper jako podstawowej płatności u mnie w sklepie, jednak zależy mi bardzo na bezpieczeństwie.