poniedziałek, 6 października 2008

NOD32 - zapotrzebowanie na pamięć.

Użytkownicy chcący czuć się bezpiecznie w Internecie instalują na swoich komputerach programy antywirusowe. Często okazuje się jednak, że po instalacji antywirusa komputer dziwnie zwalnia. Uruchomienie jakiegokolwiek programu trwa dłużej, bardziej wymagające czynności zajmują tyle czasu, że tracimy cierpliwość. Albo porzucamy myśl o instalacji programu antywirusowego, albo instalujemy inny. Jaki antywirus wybrać by komputer działał szybko??

Oczywiście ESET NOD32 Antivirus! Nie od dziś wiadomo, że cechuje go niespotykana szybkość działania. Mowa tu zarówno o skanerze rezydentnym, który nie obciąża znacząco systemu jak i o skanerze na żądanie, któremu skanowanie całego dysku zajmuje mniej czasu niż konkurencji.

Wiadomo, że im mniej pamięciożerny jest Twój program antywirusowy, tym szybciej działa Twój komputer. Poniżej zamieszczam ciekawe zestawienie prezentujące ile pamięci zajmuje jaki program antywirusowy.Z ciekawości sprawdziłem ile pamięci zarezerwował mój NOD32. Wynik wręcz zadziwiający - 34,5 MB. Po prostu rewelacja!

Brak komentarzy: